Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 22 Noi 2014, 03:00

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Xenical
MesajScris: 11 Noi 2006, 20:52 
Neconectat

Buna. Sunt Mari, si va rog sa-mi spuneti daca a incercat cineva Xenical si cum i s-a parut ca functioneaza. Daca fost, intr-adevar, eficace sau, dimpotriva. Eu a; vrea sa-l incerc, pentru o noua tentativa de slabire, dar nu stiu daca are vreun efect. Daca stie cineva cum actioneaza si daca chiar actioneaza, va rog sa-mi scrieti. Va multumesc si va astept cu raspunsuri. Pana data viitoare, numai bine.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Xenical
MesajScris: 15 Noi 2006, 13:38 
Neconectat

bine te-am gasit ,mari.eu am luat xenical,este f.bun,dar costisitor.din cauza ca ar costa cam 3 milioane pe luna am intrerupt,iar dupa ce am intrerupt am recuperat kilogramele.

daca iti permiti,ia-l pentru ca merita,insa va trebui sa ai grija cand intrerupi cam 1-2 saptamani cu painea si carnea,altfel risti sa recuperezi totul.

iti doresc succes.

Sus

MesajScris: 16 Noi 2006, 22:10 
Neconectat

Nikky, sunt Mari. Iti multumesc pentru raspuns. Doresc sa stiu mai mult. Cate kg ai slabit si in ce perioada s-a intamplat sa te ingrasi, din nou. Cat ai luat Xenical ai facut si ceva sport? In alta ordine de idei. Am inceput si eu sa il iau de cateva zile, dar cred ca nu prea imi face bine. Nu stiu sigur daca el este cauza, dar ma doare capul continuu, am stari de oboseala si stress. Crezi ca de la Xenical? Tu ai avut astfel de stari? O sa treaca? este pana se acomodeaza organismu, sau Xenicalul este o otrava pentru intreg corupul?
Multumesc, Mari

Sus

MesajScris: 17 Noi 2006, 12:20 
Neconectat

te sarut,mari.

nu am avut nici un simptom din cele mentionate de tine.m-am simtit foarte bine, nu n-awm facut sport, nu sunt mare amatoarte,nici timp nu am ,am doi copii mici, gospodarie, stau la casa, gradina.am slabit vreo 5-6 kg, si le-am recuperat treptat dupa ce n-am mai luat.pentru ca, in general, inhiba senzatia de foame, care ,evident revine cand nu mai iei pastile, atata tot.

este foarte eficient daca nu consumi carne grasa si grasimi.

te sarut.

Sus

MesajScris: 18 Noi 2006, 23:37 
Neconectat

Buna Nikky. Inca o data, iti multumesc ca iti faci, totusi, timp si pentru mine. De parca nu ti-ar fi de ajuns cate ai de facut. O curte implica multa, dar foarte multa treaba. Unde anume stai? Copiii cred ca iti dau putere. Pentru mine, fetita mea este cel mai important lucru din viata. Pana sa o am nu stiam, sau mai bine zis, nu cunosteam sacrificiul, sau nu prea bine. De cand a aparut in viata mea, totul se invarte in jurul ei. E minunat, nu-i asa, cum te pot schimba copiii. Minunat! Vreau sa iti spun ca am intrerupt tratamentul cu Xenical si am inceput "Cura de slabire dr.Ionut Moraru". Despre aceasta stii ceva? Ai auzit despre aceasta forma de slabire./ Zice ca dai jos 8 kg in doar trei saptamani si nu mai pui nimic dupa ce o termini. Pare sa fie ideala, mai ales ca totul este pe baza de plante. Dar este, oare, adevarat? Tu ce crezi? Te pup, si pana data viitoare, toate ce bune. Cu mult drag, Mari.

Sus

MesajScris: 23 Noi 2006, 10:27 
Neconectat

petru EPSON !
Buna, si eu am urmat cura de slabire a dr. Ionut Moraru, dar am slabit in acele trei saptamani nu mai mult de 3-4 kg, este buna, dar renuntasem si la paine si dulciuri...foarte multumita am fost de ,,clarinol''(walmark)acesta ajuta f mult la topirea stratului adipos, chiar sunt f multumita, dar am si urmat cu el trei luni, luam 2-3 cps/zi, la fel am mai luat si ,,natural siluet''(CPR), sunt multe..dar acestea le-am incercat...pentru mai multe detalii ma poti contacta, pot sa-ti spun chiar ca produsele walmark le gasesti la un pret f scazut la plafarul din dr taberei, piata orizont(este in incinta frizeriei), mergi acolo daca poti si te sfatuiesc doamnele, ca sunt ff dragute...succes! ne mai auzim!

Sus

MesajScris: 23 Noi 2006, 10:58 
Neconectat

salut Mari!eu nu vad rost pt.asa scumpete sa dai bani..pana la urma o sa-ti para rau.am citit un articol-nu mai stiu unde-nu cura de slabire,ci cauzele obezitatii trebuie tratata.eu am luat o gramada-dar nu am ajuns la rezultate pot sa zic-am mai multe cauze.mai bine sa nu mananci dupa 6,putina paineintegraka,fara dulciuri pe cat posibil,si lichid mult.mult+ceva tablete mai ieftine,gasesti pe site.eu acum fac o detoxifiere cu tab.argila de la rotta natura

Sus

MesajScris: 23 Noi 2006, 13:38 
Neconectat

Am inteles ca Diana Munteanu de la MTV a luat si arata excelent. Eu personal nu as mai incerca produse de acest gen pt ca tind sa cred ca au efecte secundare , unul constatat de mine fiind sensibilizarea stomacului.
Despre cura lui Ionut Moraru pot spune ca la mine acum 3-4 ani nu a avut nici un rezultat.Eu folosesc spirulina pentru intretinere si luata in cantitatile mentionate pe eticheta ajuta si la slabit(sau poate nu, am citit opiniile unora despre spirulina si nu toti cred asta )
Mesaj modificat de autor pe 23.11.2006

Sus

Subiectul mesajului: Re: Reductil
MesajScris: 23 Noi 2006, 23:19 
Neconectat

Buna, dragele mele. Sunt Mari si va multumesc, mai intai, pentru raspunsuri. Am un nou subiect. Despre dr.Teretianu a auzit cineva? Dar despre produsul la elaborarea caruia dumnealui a participat, si anume Reductil, avem ceva cunostinte. Oricum, am inteles ca este extrem de scump. Nu prea stiu daca mi-asi putea permite un tratament cu el. Costa vreo trei milioane un flacon. Mi se pare destul, sau chiar prea mult. Dar, oare are vreun efect? Nici mie nu mi se pare ca ar da rezultate cura de slabire va d-rului IOnut Moraru, dar continui. Cine stie? Normoponderol. Asta este mai ieftin. A folosit cineva? Dumnezeu stie. Mi se face si frica sa le tot amesc. Nu prea cred ca este de bun augur. Va pup, si numai bine. Mari

Sus

MesajScris: 24 Noi 2006, 13:40 
Neconectat

8 luni de zile am urmat regimul disociat-3zile legume-fructe, 3zile lactate si 3 zile carne.In zilele cu carne si lactate luam xenical care are rolul de a elimina grasimile introduse in organism. In cele 8 luni am slabit 38 kg.Seara faceam si bicicleta 30 min.
Xenicalul nu reduce pofta de mancare ,el actioneaza ca un burete, eliminand grasimile introduse in organism (din alimente).
Mesaj modificat de autor pe 24.11.2006

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]