Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 21 Oct 2014, 19:43

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 75 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: vreau sa ma ingras
MesajScris: 15 Feb 2008, 15:24 
Neconectat

Miry, cat timp ai luat Biomed 6? Ma nedumereste umpik prospectu'...se ia cateva zile, se face pauza si apoi se reia? Sau cum? Thx!

Sus

MesajScris: 20 Feb 2008, 03:56 
Neconectat

in legatura cu biomed 6 am luat 5 zile apoi pauza 1 saptamana si iar am luat.

Sus

MesajScris: 20 Feb 2008, 18:07 
Neconectat

Mersi pt. raspuns!
Faza e ca, nu am gasit la nicio farmacie din orasul meu, Biomed 6. Mi-am luat Nutrifort, complexul de vit. B si polen si de maine incep regimul de ingrasare :mrgreen:
Sper numa' sa functioneze :roll:

Sus

MesajScris: 21 Feb 2008, 17:00 
Neconectat

Buna!am 19 ani , 165cm, si doar 49 de kg!:cry:ma obsedeaza greutatea!nush ce sa mai fac!mi-e rusine de mine!nu reusesc sa ma ingrash!acum cateva zile am inceuput un tratament cu vitamine ca sami starneasca pofta de mancare, ce-i drept ca mananc de mai multe ori pe zi, dar mancarea cred ca mi se pune pe solduri...deci, va dati seama cum pot arata cu picioare slabe, fund mic...si cu solduri, adik"sunci" cam mari..vine primavara si eu no sa pot purta haine ca orice alta fata!is foarte slaba!va rog sa-mi datzi un sfat bun si garantat sa ma pot ingrasa cat mai repede!...pupick

Sus

MesajScris: 21 Feb 2008, 18:29 
Neconectat

pentru ilinka: unde ai gasit nutrifort? la plafar, farmacie sau la magazin de produse pentru sportivi?

Sus

MesajScris: 22 Feb 2008, 11:14 
Neconectat

Pt. Miry: la farmacie.

Sus

MesajScris: 29 Feb 2008, 20:41 
Neconectat

pentru ilinka: ce ai mai facut? te-ai ingrasat vre un gram? Am gasit Nutrifort, iau de o saptamana, paralel iau si vitamax dar nimik, nu m-am ingrasat nici un gram, la tine cum merge?

Sus

MesajScris: 03 Mar 2008, 02:18 
Neconectat

ajutatima si pe me sa ma ingras pls:((am numai 18 ani si am 45 de kg vreau si eu sa pun ceva in plus...vreau sa fiu mai grasuta..pls sa imi raspundeti:)

Sus

MesajScris: 03 Mar 2008, 14:15 
Neconectat

Miry, absolut nik :| Nu am mai luat Nutrifort, caci pur si simplu imi era greata cand il beam...Tot caut Biomed 6, poate-poate ma "ajuta" el sa castig ceva in greutate, da' nu-l gasesc si pace. Peste tot numa' Biomed 4 :roll:
Cand ai luat Biomed 6 ai observat vreo imbunatatire?

Sus

MesajScris: 09 Mar 2008, 20:31 
Neconectat

pentru ilinka: de la biomed 6 nimik, nici o imbunatatire, mai mult imi face pofta de mancare o lingura de miere sau un ceai de musetel cu miere si lamaie decat biomed, nu te mai chinui sa il cauti,:-(.
Am terminat o cutie de nutrifort si numik. Nu mi-e greata de la nutrifort ca il iau cu lapte si miere. O sa ma duc sa imi fac niste analize amanuntite, poate am oxiuri ceva, ca ma mananca nasul tot timpul.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 75 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]