Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 23 Feb 2017, 10:18

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Untura de bursuc !!!
MesajScris: 04 Dec 2016, 18:38 
Neconectat

Afectiuni care pot fi tratate cu untura de bursuc:

1. Afectiuni pulmonare
2. Afectiuni gastro-intestinale
3. Afectiuni cardio-vasculare
4. Afectiuni ale pielii
5. Afectiuni musculo-scheletice
6. Afectiuni hormonale

Aspectele de mai sus le-am citit pe forumuri, insa personal ma simt deosebit de bine de cand folosesc capsulele din untura de bursuc, intrucat respir mult mai bine si nu ma mai dor plamanii. Fumam doua pachete de tigari pe zi si aveam probleme de respiratie. Intr-o zi am racit si am facut o pneumonie de care nu mai puteam scapa. Am incercat diferite medicamente din farmacie dar parca nu-si faceau efectul . Discutand cu bunica mea din Ucraina despre problema mea mi-a zis sa iau untura de bursuc. Am cautat sa cumpar capsule si am vazut ca erau de vanzare pe site uri de anunturi. Lajumate.ro si OLX.RO - am cumparat o cutie pentru inceput si am cheltuit 85 lei - pe produs am constatat ca sunt din Ucraina aduse si sunt originale .
Mentionez ca si hormonal simt o diferenta clara fata de perioada cand nu foloseam aceste capsule.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]