Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 24 Apr 2014, 21:41

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Tratament pt marire sani
MesajScris: 30 Aug 2006, 17:14 
Neconectat

Am citit de curand pe anumite forumuri ca un tratament bun pt marirea de sani ar fi cel cu Tinctura de marar . Tocmai am comandat aceasta tinctura si Contour . As dori sa aflu daca a-ti folosit cumva aceste produse si in ce masura v-au multumit :) Pana acum cateva saptamani eram convinsa ca o sa recurg la metoda "chirurgicala" dar m-am razgandit dupa o consultatie in acest sens. Una la mana sunt prea tanara, doi la mana nu e chiar "musai" si totusi...am zis sa incerc ceva natural. Va multumesc anticipat pt raspuns :P
Mesaj modificat de Administrator pe 28.03.2008

Sus

Subiectul mesajului: Re: Tratament pt marire sani
MesajScris: 31 Aug 2006, 15:30 
Neconectat

Nu stiu ce sa-ti zic de tratamentul naturist pe care l-ai ales dar stiu ca Tinctura de marar iti opreste ovulatia deci in acest fel nu mai vrei bb pe perioada tratamentului cu tinctura de marar.Nu stiu daca se marita.io una as zice nu!Cea care hotarasti est tu!

Sus

MesajScris: 31 Aug 2006, 19:44 
Neconectat

Tinctura de marar NU opreste ovulatia si este foarte buna pentru cresterea sanilor. Citeste ceea ce scrie la rubrica "sani".

Sus

MesajScris: 28 Dec 2006, 08:05 
Neconectat

si eu am comandat Contour si sunt curioasa ce rezultate da!:? in rest eu nu stiu care produs e bun pentru marirea sanilor....daca stiti cumva un produs bun imi spuneti va rog si mie! mersi....

Sus

MesajScris: 10 Feb 2007, 00:25 
Neconectat

:?:buna.am obsesia asta de f mult si sincer nu am facut nici un tratament pana acum.nici nu stiu cu ce sa incep.parerile sunt impartite. de Tinctura de marar am auzit si eu ca ar fi buna. ciao!

Sus

MesajScris: 20 Feb 2007, 16:52 
Neconectat

eu am folosit o luna tintura de marar si am inceput sa am o pofta de mancare de numa si am pus 2 kg... si sincer regret... acu la sani se vede un pik da kg alea nu am reusit sa le mai dau jos :x

Sus

MesajScris: 23 Aug 2007, 14:27 
Neconectat

Buna melly_2 si buna tuturor....am mai scris un mesaj despre physiobust pe acest site dar mai scriu si aici:P Am 17 ani si am luat physiobust timp de o luna dar miau crescut sanii foarte putin.Cred ca rezultatul nu a fost pe masura asteptarilor pt ca mie imi vine menstruatia foarte rar...o data la 3 luni cam asa:cry: si probabil de asta nu miai crescut sanii prea mult...o prietena de-a mea a luat 15 zile si chiar se cunoaste....eu cred ca imi mai fac o comanda dupa ce rezolv cu amenoreea mea caci am incredere in acest produs.Tineti-ma la curent cu rezultatele voastre.Pupici

Sus

MesajScris: 24 Aug 2007, 01:05 
Neconectat

buna!! am si eu o intrebare! a folosit cineva Ulei Anethi ? ca eu am inceput de o sapt si cva si parca da rezultate.:shock:..nu stiu c sa cred..chiar au mai crescut ok putin da se vede ...

Sus

MesajScris: 05 Sep 2007, 18:13 
Neconectat

Problema sanilor micuti este o chestiune cu care se confrunta multe fete din ziua de azi.Metode naturiste de crestere a sanilor ar fi interne,prin tincturi,dar si externe,pe baza de masaj cu anumite uleiuri.Majoritatea persoanelor incearca Tinctura de marar ,pe o perioada de 21 zile,dar si Super Bust ulei . Nu trebuie sa fiti descurajate deoarece rezultatele nu se vad imediat,trebuie sa fiti perseverente.Dar trebuie sa tineti cont ca uleiul se poate utiliza daca nu ai mastoze,noduli etc iar multe persoane spun ca tinctura duce la dereglari hormonale.Asa ca cel mai bine ar fi sa va informati cat mai mult pentru a fi sigure de ceea ce vreti sa faceti.Multa bafta tuturor si veti vedea diferenta de cativa centimetri.Fiti optimiste.
PS: mai exista si ceaiul de marar in acest scop,dar cica ar da rezultate dupa multe luni de utilizare,dar este bun si pentru reglarea menstruatiei.Acum poate sa difere de la persoana la persoana.

Sus

MesajScris: 05 Sep 2007, 19:15 
Neconectat

buna,fetelor
folosesc de 2 sapt Extract din mladite de zmeur pt marirea sanilor iar rezultatul se lasa asteptat.
totusi,am si eu o intrebare:exista si un altfel de ulei sau crema pt sani in afara de Super Bust Ulei ?
pentru ca uleiul Superbust imi provoaca o oarecare alergie.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 55 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]