Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 23 Oct 2014, 22:13

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 96 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Semne lasate de acnee
MesajScris: 21 Dec 2006, 18:37 
Neconectat

cu placere :)

Sus

MesajScris: 21 Dec 2006, 18:52 
Neconectat

Eu am comandat si folosesc crema Glycon. Face un peeling chimic bland si pana acum n-am motive sa ma plang. E 60 ron. Folosesc lapte demachiant Plant activ cu ulei de catina exact cum indica prospectul.

Mesaj modificat de Administrator pe 22.12.2006

Sus

MesajScris: 22 Dec 2006, 13:12 
Neconectat

mi-am luat retin-a,dar o sa o folosesc dupa sarbatori..k nu vreau sa naparlesc in seara d revelion sau de craciun:D =))

Sus

MesajScris: 24 Dec 2006, 17:19 
Neconectat

miriam dar..totusi..nu pot sa ma dau cu cva p fata atunci cand o sa ma cojesc?!?nu suport sa stau fara fond de ten!!cu pudra??dar cred k e si mai rau..nu?+k am niste colegi in clasa f rautaciosi kre nu pierd nicio ocazie sa faca misto d tine daca arati chiar si un pic ciudat.pot sa ma dau cu cva inainte?inafara d crema hidratanta,desigur!ti-am zis..ink nu m-am dat cu ea.o s-o fac dupa rev.si vreau sa stiu c sa fac cand incepe "naparlirea":mrgreen:k io nu vreau sa stau fara nimik p fata...:roll:

Sus

MesajScris: 24 Dec 2006, 18:53 
Neconectat

flory poti sa dai cu fdt dar avand in vedere ca se cojecte pielea o sa arate cam inestetic... poate daca faci un gomaj cu tarate de grau sau cu ceva usor la cateva zile (4-5) si dai mereu cu crema hidratanta o sa fie mai bine.. cojirea incepe dupa 1-2 saptamani. sa nu dai cu mai multa crema sau mai des decat scrie in prospect pt ca iti arde pielea. pup si sarbatori fericite

Sus

MesajScris: 24 Dec 2006, 19:01 
Neconectat

merci!!:P sarbatori fericite si tie!!t pupik..

Sus

MesajScris: 27 Dec 2006, 15:19 
Neconectat

am intrat acolo miriam!e suuuuper suuper interesant!!acolo chiar se vorbeste!si t ajuta mult sa vezi experientele celorlalti!am citit cva c m-a pus p ganduri:smooderm este aproape l fel k retin-a!io mai demult am folosit smooderm dar rezultate...pauza..decat k ma ardea la greu si,desigur,ma exfoliam,dar sa-mi treaca...nici vorba.. c zici??ink cva:dupa cat timp incepe sa mi s vada si mai rau cosurile??presupun k inainte d exfoliere..dar mai exact.dupa cateva aplicari?sau cand?

Sus

MesajScris: 27 Dec 2006, 20:14 
Neconectat

buzzzz...:P:P inca cva c am citit acolo si nu stiu c s cred.cik atunci cand t cojesti t dai p fata cu ulei d corp Jonsons Baby(nush cum s scrie) il lasi vreo ora,stergi c a mai ramas,crema,..si gata!cel putin unii d acolo spun k au incercat si a mers f f bine.chiar nu s asteptau..crezi k e bn sa fac si io asta??io oricum am tenul f f uscat d l atatea produse pt cosuri p kre le-am folosit..

Sus

MesajScris: 27 Dec 2006, 21:27 
Neconectat

stai k nu am liniste....inainte io foloseam o crema d fata ATODERM(poate ai auzit d ea:e pt pilele sensibila si s foloseste si l copii) acm c sa fac?imi iau atoderm?sau Ictyane?vreau sa ma "dotez" inainte sa incep tratamentul.k sa nu arat chiar ca un monstru.... MI-E FLICA!!!!!:(((((

Sus

MesajScris: 27 Dec 2006, 21:35 
Neconectat

draga mea sa le luam pe rand :): da smooderm are acelasi efect ca si retin-a adica este acelasi produs cu alt nume. ideea de baza este ca trebuie sa ai rabdare adica dupa vreo sapt -2 o sa vezi o agravare, ies la suprafata toate minunile dar in maxim 2 luni ar trebui sa treaca.. citeste pe forum si la elady.ro- totul despre acnee despre multe persoane care au folosit retin (sweet girl este ultima care a folosit si abia dupa vreo 6 sapt a vazut ceva rezultate). in timp ce folosesti retin este bine sa nu-ti zgandari cosurile ca sa nu-ti ramana semne ; e de asemenea important sa folosesti o crema hidratanta- cred ca si atoderm este buna, o sa vezi tu daca e indeajuns de hidratanta si daca nu este iti poti lua ictyane despre care am auzit ca e tocmai buna (sau ivadermaseb despre care de asemenea am auzit numai de bine de la persoane care folosesc retin-a). uleiul baby johnson oil este comedogen, ai grija! multe persoane s-au plans de el..te pup si sa aud numai de bine
Mesaj modificat de autor pe 30.12.2006

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 96 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]