Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 18 Apr 2014, 19:21

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: cel mai bun produs pt celulita
MesajScris: 30 Oct 2006, 00:05 
Neconectat

Stiti care este cel mai bun produs care ajuta in combaterea celulitei?

Sus

Subiectul mesajului: Re: cel mai bun produs pt celulita
MesajScris: 30 Oct 2006, 02:21 
Neconectat

eu am fost f multumita de Crema anticelulitica Herbagen . nu am multa celulita, dar cand am folosit/o prima data a doua zi deja disparuse aspectul de celulita.nu/mi venea sa cred.
Mesaj modificat de Administrator pe 25.01.2008

Sus

MesajScris: 29 Noi 2006, 17:33 
Neconectat

salut! nici eu nu prea am multa celulita dar sunt o persoana care sta mult pe scaun si a inceput sa apara.Poti sa mi dai te rog detalii despre acest produs?multumesc mult

Sus

MesajScris: 30 Noi 2006, 17:01 
Neconectat

Hello! Biomed Slip purtat in fiecare zi face minuni. Se face un dus mai cald pentru deschiderea porilor si apoi masaj cu Supliform si cu multa rabdare.Se poate folosi la dus un exfoliant pentru corp sau un amestec de Tarate de grau cu malai pentru indepartarea stratului de celule moarte.:)

Sus

Subiectul mesajului: Re: Remedii contra celulitei
MesajScris: 25 Ian 2008, 17:47 
Neconectat

Buna fetelor!

Va recomand un articol care mi se pare foarte interesant si folositor: Coaja de portocala

V-am pupat!

Sus

MesajScris: 26 Ian 2008, 00:51 
Neconectat

eu lucrez la un salon de remodelare corporala si vreau sa spun ca vacumul,ultrasunetul si termosauna sunt foarte eficiente in tratamentul contra celulitei.conteaza foarte mult si alimentatia si miscarea. va pupic dulce

Sus

MesajScris: 26 Ian 2008, 21:54 
Neconectat

este la oriflame crema anticelulita si peria necesara, le-a folosit fiica mea si au dat rezultate

Sus

MesajScris: 28 Ian 2008, 12:33 
Neconectat

Buna fetelor!
Stiu ce inseamna sa ai probleme cu celulita si sa nu poti purta fustite sau pantalonasi scurti in ciuda faptului ca ai niste dimensiuni normale. Cu aceeasi problema m-am confruntat si eu, facand chiar depresie din aceasta cauza, incat aveam impresia ca se vede si prin pantalon vestita "coaja de portocala". Am incercat tot felul de creme, dar fara nici un rezultat, pana ce am citit intamplator un articol despre ZATUL DE CAFEA, care face MINUNI.Tratamentul trebuie facut in baie, pentru a evita sa iti murdaresti casa.Ce trebuie sa faci: Amesteca o jumatate de cana din zatul proaspat care ti-a ramas de cand ai facut cafeaua cu doua linguri de ulei de masline. Amesteca-l bine si intinde-l pe zonele care iti sunt afectate de celulita.
Nu-ti fa griji daca o parte din zat cade, pentru ca pe pielea ta va ramane destul ca sa isi faca efectul.
Impacheteaza-ti zonele pe care ai pus amestecul de zat de cafea cu folie de plastic si ramai "impachetata" 10-15 minute. Indeparteaza folia de plastic si curata ramasitele de zat. Fa un dus, cu apa usor calda, dar nu folosi sapun sau gel de dus. Vei vedea ca acest tratament anticelulitic da rezultate excelente daca vei repeta procedeul cel putin de doua ori in fiecare saptamana.
Va pot spune cu certitudine ca este un tratament miraculos, desi trebuie sa recunosc ca la inceput si eu am fost neincrezatoare.

Sus

MesajScris: 29 Ian 2008, 10:46 
Neconectat

Buna
Eu am multa celulita,dar.......o sa incerc si eu cu zat de cafea si ulei de masline-mi se pare mai accesibil.Una din voi vorbeste de vacuum sau alte metode dar spune-mi si mie la salon vin si muncitori sau numai cei care isi permit? O muncitoare da ce a muncit o luna pentru o singura sedinta la salon;am dreptate suratelor?
Astept replicile:emb:

Sus

MesajScris: 31 Ian 2008, 00:07 
Neconectat

hai sa va spun cam cat costa ca sa va faceti o idee pt ca si eu tot asa am zis pana sa ma angajez aici.deci 14 sedinte de electrostimulari +tunel cu infrarosii costa 300 ron si banii se dau in 2 rate si eu sincer chiar am vazut rezultate imp e sa te tii de ele adica sa vii de cel putin 3 ori pe sapt si sa nu faci excese la mancare, iar 18 sedinte de vacum de 20 de min costa 450 ron. eu zic ca mai meritam si noi din cand in cand sa facem un sacrificiu pt noi ,o placere. asa cum punem un ban deoparte pt concediu asa putem sa punem un ban si pt rasfatul nostru de a arata bine. daca nu putam atunci mancam mai cu grija si facem miscare mai multa decat de obicei ca sa avem arderile mai mari. dar eu zic ca meritam.va pup dulce pe toate
Mesaj modificat de autor pe 30.01.2008

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]