Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 17 Sep 2014, 12:32

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Regenerarea parului cu REGIVERO :d
MesajScris: 12 Mai 2011, 14:45 
Neconectat

Buna fetelor,
Am avut probleme cu parul de cand ma stiu: este casant, rebel, cade in cantitati mari primavara si toamna, este lipsit de luciu. De curand am incercat tratamentul intensiv de la Regivero si am avut o revelatie! Parul meu nu a aratat niciodata atat de bine, nu mai cade si staluceste. Acest produs este absolut minunat si vi-l recomand cu caldura mai ales ca este un 100 % natural si nu are efecte adverse :d.
Voi ce parere aveti? Mai este cineva fan al produselor Regivero ?

Sus

Subiectul mesajului: Re: Regenerarea parului cu REGIVERO :d
MesajScris: 18 Mai 2011, 11:11 
Neconectat

Asa-i ii extraordinar produsul!! Nici eu nu am crezut pana nu l-am incercat!!!...ma rog, eu am folosit toata Gama Regivero, atat pt stoparea caderii parului, cat si pt crestere si regenerare...
Dar ii superb! Merita cumparat, incercat si cu certitudine va da efectul scontat!

Sus

MesajScris: 31 Mai 2011, 17:22 
Neconectat

Buna ziua,
As vrea sa confirm efectele benefice ale produselor tratament REGIVERO- eu sunt extrem de multumit deoarece au fost singuerle produse de pe piata care mi-au rezolvat problema calvitiei incipiente!
Nu stiu de ce nu se gasesc in comert, dar bine macar ca sunt pe site-ul naturaplant! Felicitari echipei!
Cu respect,

Sus

MesajScris: 22 Iun 2011, 18:15 
Neconectat

Buna ziua,
Ca si cadru medical, doctor dermatolog, sustin acest produs caci imi ajuta paceintii, nu simt ca le ”vand gogosi” recomandandu-le prostiile de pe piata, acest tratament chiar este eficient.
Recomand REGIVERO si REGIVERO PLUS tuturor pacientilor cu afectiuni capilare si feedbackurile lor sunt foarte pozitive.
Pe mine nu o sa ma mai auziti spunand asta, dar acest tratament chiar este fenomenal.
Folositi-l cu incredere!

Sus

MesajScris: 24 Iul 2011, 17:05 
Neconectat

Da...si eu recomand cu incredere folosirea produselor Regivero...chiar de curand am terminat de facut tratamentul cu cele 2 lotiuni de care vorbeati asa combinate...ptr stoparea caderii parului iar apoi ptr cresterea si regenerarea parului...si rezultatele sunt vizibile..am primit multe complimente in ultima perioada...cum ce ar fi schimbat la mine...cum ar fi m-am vopsit? Ce par stralucitor....ce par bogat !Ptr mai multe detalii www.regivero.ro !

Sus

Subiectul mesajului: Echipei Natura Plant
MesajScris: 02 Aug 2011, 18:24 
Neconectat

Acum am citit pe forumul naturaplant despre mama unei domnisoare care sufera de o afectiune a scalpului si i-am recomandat cu sinceritate si bucurie Regivero, chiar daca nu sunt cadru medical, deoarece stiu ca nu poate avea efecte secundare, caci prezinta un grad redus de alergii, avand ingrediente naturale. Dar care este ideea care vreau sa o transmit echipei NaturaPlant? - Daca acest produs este asa de bun cum feedbackurile oamenilor o spun, si sunt asa multi oameni cu probleme de acest gen, ca mama acestei tinere domnisoare, de ce nu ati promova mai bine aceste produse pe site-ul dumneavoastra? toti ar avea de castigat: oamenii ar fi satisfacuti de niste produse cu adevarat bune iar dumneavoastra ati vinde mai bine.

Imi cer scuze daca am fost nepoliticos, nu intentionez sa critic politica dumneavoastra de promovare, a fost doar un gand care mi-a trecut prin cap cand am vazut atatia oameni cu probleme de par/ scalp si in acelasi timp atatia oameni incantati de rezultatele produselor REGIVERO!!!

Felicitari echipei Natura Plant! Faceti o treaba buna!

Cu stima,

Silviu Soitis

Sus

MesajScris: 27 Sep 2011, 13:52 
Neconectat

[quote="ramona alb"]Asa-i ii extraordinar produsul!! Nici eu nu am crezut pana nu l-am incercat!!!...ma rog, eu am folosit toata Gama Regivero, atat pt stoparea caderii parului, cat si pt crestere si regenerare...
Dar ii superb! Merita cumparat, incercat si cu certitudine va da efectul scontat![/quote]

Buna,
cum ai alternat tratamentul? o data un produs, alta data celalalt? inca mai esti multumita?

Sus

MesajScris: 22 Mai 2012, 23:06 
Neconectat

[quote="Dr. Nicoleta"]Buna ziua,
Ca si cadru medical, doctor dermatolog, sustin acest produs caci imi ajuta paceintii, nu simt ca le ”vand gogosi” recomandandu-le prostiile de pe piata, acest tratament chiar este eficient.
Recomand REGIVERO si REGIVERO PLUS tuturor pacientilor cu afectiuni capilare si feedbackurile lor sunt foarte pozitive.
Pe mine nu o sa ma mai auziti spunand asta, dar acest tratament chiar este fenomenal.
Folositi-l cu incredere![/quote]
Echipa NMDistribution, care se ocupa cu comercializarea acestui tratament pt NaturaPlant se bucura sa vada ca doctori dermatologi recomand tratamentul caci in Cluj el este recomandat in cabinetele de dermatologie, dar nu stiam ca si in alte orase.
Tratamenul este cu adevarat eficient si nu prezinta efecte secundare fiind compus doar din ingrediente naturale si fiind testat dermatologic.
Folositi-l cu incredere!
Ne bucuram de popularitatea Regivero pe acest site si de faptul ca utilizatorii sunt satisfacuti.

Sus

MesajScris: 13 Oct 2012, 23:41 
Neconectat

Buna! Ati avut usturimi la nivelul scalpului dupa aplicarea tratamentului anti-cadere? Cam la 15 min dupa aplicare simt o usturime si as dori sa stiu daca este o reactie normala sau trebuie sa incetez tratamentul.

Multumesc!

Sus

MesajScris: 14 Oct 2012, 21:39 
Neconectat

Buna,

Usturimele de care mentionati sunt perfect normale, si le veti simti o vreme, pana scalpul se va insanatosi, dupa care se vor transforma intr-o senzatie placuta. Cat timp? in functie de problemele scalpului; daca folositi constant Regivero, puteti scapa de aceste usturimi in 4-6 utilizari. E bine ca ati intrebat, insa nu aveti de ce sa va ingrijorati.
Pentru a diminua aceasta stare neplacuta totusi, puneti Regivero pe o discheta de curatat fata si cu ea aplicati pe scalp, nu turnand cu recipientul, si lasati-l in prima faza doar 15 min pe par, crescand treptat acest interval pana la maxim 40 min.
Pentru orice intrebari sau nelamuriri va stau la dispozitie.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]