Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 28 Iul 2014, 21:24

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ma ustura !!!
MesajScris: 14 Aug 2006, 19:34 
Neconectat

De cateva zile ma mananca la exteriorul vaginului si ma ustura . Am observat un fel de substanta branzoasa , alba ca o crema ! Ma mananca super tare si nush ce sa fac ptr a se calma ! Mie frica sa nu am ceva grav . Nu am fost la nici un doctor ! Ce imi pute-ti recomanda , ce crede-ti ca am ? Multumesc anticipat !!!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Ma ustura !!!
MesajScris: 15 Aug 2006, 08:13 
Neconectat

Mai bine e sa mergi la doctor, e sigur o infectie sau o bacterie.....nu vreau sa ma pronunt ca nu sunt doctor...si sa stii ca medicamentele luate aiurea iti pot face mai mult rau decat bine.....fa repejor o programare la doctor si nu mai astepta.....e o chestie serioasa...

Sus

MesajScris: 15 Aug 2006, 16:31 
Neconectat

e posibil sa fie candidoza.nu este nimic grav.trebuie sa mergi la medic si iti va da probabil un unguent si niste ovule.tratamentul dureaza 7-10 zile.candidoza se face si de la tratamentul cu antibiotice(poate este si cazul tau).Pana ajungi la medic poti face spalaturi cu ceai de galbenele.multa sanatate.

Sus

MesajScris: 18 Aug 2006, 14:01 
Neconectat

Cel mai bun sfat, intradevar, este sa mergi la ginecolog pentru a-ti face analiza la secretie, ca asa cred ca ar putea fi si thrichomonas( nu stiu daca se scrie exact asa, o boala venerica transmisibila care se manifesta exact cum spui, caz in care ambii parteneri se trateaza. Dar numai dupa ce consulti un medic.

Sus

MesajScris: 08 Feb 2010, 00:41 
Neconectat

Spala-te mai des sau spune-i partenerulu-i sa isi spele scula inainte sa ti-o traga.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]