Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 30 Iul 2014, 05:57

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ulei de castane
MesajScris: 25 Aug 2009, 10:49 
Neconectat

Eu am vreo 6 kg in plus si as dori sa scap de ele, si ai spus despre un tratament, dar numai stiu pe ce topic, de aceea te rog sa ma ajuti cuu untratament contra celulitei, si stratului adipos in plus, thalasofango sau ce stii tu mai bine, dar in Bucuresti sa fie.Multumesc.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Ulei de castane
MesajScris: 25 Aug 2009, 10:52 
Neconectat

carmen_daniela,
Despre uleiul de castane, de unde il putem procura, stii te rog sursa?Eu nu am prea fost in kaufland, dar am sa merg sa vad uleiurile, mai mult pentru par ma intereseaza pentru ca uleiu de cimbrisor favorizeaza crestera parului mai ales in combinatie cu uleiul de masline, si masca cu oua de prepelita.
As dori un reply despre uleiul de castane, unde se poate gasi si comanda.Namolul Sapropelic este intradevar excelent.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 12 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]