Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 24 Iul 2014, 15:59

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Ganglioni durerosi
MesajScris: 03 Mai 2008, 09:31 
Neconectat

Buna ziua.
Acum vreo 3 saptamani mi s-au imflamat ganglionii inghinali. Am crezut ca se vor retrage , cum se comportau de obicei dupa starile gripale pe care le mai aveam ca orice om din cand in cand. Insa acum o saptamana, mi-a iesit un fel de gagnglion dureros pe abdomen , ma doare cand respir..DAr nu mereu.sunt momante cand uit de el.durerea se lasa si inspre inghinal si simt un ganglion chiar si pe testicul. Mai simt puncte dureroase pe fesier, umar, pectoral, intercostal, biceps femural. gemeni, triceps si chiar si in spate la baza coloanei. Sunt ingrijorat , analizele la sange au iesit perfect. Ma gandesc sa fac si un test anti-hiv.Sunt speriat si chiar nu stiu ce se intampla. Nimei nu mi-a putu da un raspuns ma bun de "Inflamatie nespecifica" :( Astept cu nerabdare raspunsul dv.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Ganglioni durerosi
MesajScris: 04 Mai 2008, 19:47 
Neconectat

buna, mergi cat de repede la un medic infectionist (la spitalul Matei Bals, fostul Colentina)care sa-ti faca analize specifice pentru depistarea unor infectii, inclusiv HIV. Inflamarea prelungita a ganglionilor limfatice poate fi semnul unor boli serioase, care nu trebuie neglijate!
Succes!

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]