Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 22 Dec 2014, 12:06

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: marirea sanilor
MesajScris: 18 Mar 2007, 14:37 
Neconectat

as dori si eu sa aflu o solutie sigura pentru cresterea sanilor.am tot citit despre tot feluri ce ceaiuri.oare dau rezultate?si mie foarte frica sa nu apara efecte adverse.poate ma inbolnevesc de altceva in timp ce iau ceaiurile astea:(.mie foarte frik.daca ma poate lamuri cineva....;)ii voi fi foarte recunoscatoare.

Sus

Subiectul mesajului: Re: marirea sanilor
MesajScris: 20 Mar 2007, 14:42 
Neconectat

mesajul meu e: daca nu esti motivata sa faci lucrul acesta mai bine nu o face, pentru ca daca stai cu gandul ca vei pati ceva apoi asa o sa intample...inca nu esti pregatita psihic, sa ai puterea sa te detasesi de intrebarea " ce va fi dupa?"

Sus

MesajScris: 24 Mar 2007, 14:32 
Neconectat

eu mi0am comandat 2 contour si o luna sunt la tratament:D:D:D...asa ca revin cu informatii pe parcurs..sper sa fie ok..pt ca sunt f complexata..nu sunt f mici..dar nu asa cum vreau eu...am mai incercat diverse care dadeau rezultate DAR NU AM REUSIT SA MA TIN DE ELE...Pup

Sus

MesajScris: 28 Mar 2007, 18:58 
Neconectat

am citit ceva pe net ce ma km nelinisteste.am auzit de Tinctura de Marar k e buna ptr marirea sanilor.dar knd am citit la indicatii mam km speriat.scria k produce sterilitatea la femei.e adevarat aja ceva?k atunci nici nu ma gandesc sa iau aja ceva.doamne fereste.:(dak ma poate lamuri cineva in aceasta privinta....:!:.....
Mesaj modificat de Administrator pe 24.10.2007

Sus

MesajScris: 29 Aug 2007, 14:23 
Neconectat

Problema sanilor micuti este o chestiune cu care se confrunta multe fete din ziua de azi.Metode naturiste de crestere a sanilor ar fi interne,prin tincturi,dar si externe,pe baza de masaj cu anumite uleiuri.Majoritatea persoanelor incearca Tinctura de Marar ,pe o perioada de 21 zile,dar si uleiul Super Bust .Nu trebuie sa fiti descurajate deoarece rezultatele nu se vad imediat,trebuie sa fiti perseverente.Dar trebuie sa tineti cont ca uleiul se poate utiliza daca nu ai mastoze,noduli etc iar multe persoane spun ca tinctura duce la dereglari hormonale.Asa ca cel mai bine ar fi sa va informati cat mai mult pentru a fi sigure de ceea ce vreti sa faceti.Multa bafta tuturor si veti vedea diferenta de cativa centimetri.Fiti optimiste.
PS: mai exista si ceaiul de marar in acest scop,dar cica ar da rezultate dupa multe luni de utilizare,dar este bun si pentru reglarea menstruatiei.Acum poate sa difere de la persoana la persoana.

Sus

MesajScris: 29 Aug 2007, 19:24 
Neconectat

fetelor...cine stie sa-mi zica... Tinctura de Marar ingrasa?...sau nu...nu stiu ce sa fac...sa o i-au sau nu....as tine si cura de slabire in acelasi timp...:?

Sus

MesajScris: 30 Aug 2007, 19:22 
Neconectat

Buna.Adevarul este ca aceasta Tinctura de Marar da pofta de mancare dar nu inseamna neaparat ca si trebuie sa mananci.Oricum,mai multe persoane spuneau ca de la tinctura iei in greutate,asa cum si pe prospect scrie ca se foloseste in tratarea anorexiei.Dar sa stii ca are un gust ingrozitor,mai bine pui in paharul de apa si gheata ca fiind mai rece nu mai simti gustul naspa.E recomandat si masajul sanilor cu Super Bust Ulei.Amandoua in acelasi timp duc la un rezultat oarecum vizibil.

Sus

MesajScris: 31 Aug 2007, 11:35 
Neconectat

folosesc Super Bust Ulei ....de cateva zile....si deja ma dor sanii....mi cam frica...ca eu am un nodul in piept...nu stiu ce sa fac.....sa opresc tratamentul?

Sus

MesajScris: 02 Sep 2007, 00:36 
Neconectat

Buna.Daca spui ca ai un nodul eu una nu ti-as mai recomanda masarea cu Super Bust Ulei .Cred ca cel mai bine ar fi sa consulti un medic deoarece nu este de glumit cand este vorba de asa ceva.Dupa cum ai vazut si pe prospect,uleiul este contraindicat in cazul nodulilor etc.Multa bafta si sper sa nu fie nimic grav.

Sus

MesajScris: 13 Sep 2007, 10:10 
Neconectat

si eu sunt interesata de aceasta problema cu sanii.am citit aproape toate mesajele si nu stiu daca sunt reale.m-ar interesa un tratament naturist.daca stiti ceva sigur si bun va rog sa-mi scrieti si mie.;)

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]