Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 19 Dec 2014, 10:54

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 20 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Fetelor incercati dieta 10kg in 9 zile!!!
MesajScris: 20 Iun 2007, 16:07 
Neconectat

V`o recomand din tot sufletul.Primele 3 zile doar mere, urmatoarele 3 zile orez fiert, iar ultimele 3 zile iaurt degresat!
Reguli ! - macar 2l de apa pe zi
- fara ceai
- fara condimente
- fara bunataturi
- fara sa ciuguliti nimic

Eu sunt la prima zi de orez, si deja am slabit 4 kg.Nici mie nu`mi vine sa cred.Problema e cum o sa ma mentin dupa, dar cred ca voi incerca cu ceva sport.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Fetelor incercati dieta 10kg in 9 zile!!!
MesajScris: 20 Iun 2007, 16:15 
Neconectat

in 3 zile de dieta cu mere sa slabesti 4 kg!
in afara de asta sa stii ca nici nu e bine sa slabesti atat de mult dintr-o data. ai grija sa nu te anemiezi!
take care!
:lol:

Sus

MesajScris: 20 Iun 2007, 20:44 
Neconectat

:Dsuper ma bucur ca esti asa de optimista da nu prea cred ca se merita asa o infometare:D:(:(

Sus

MesajScris: 21 Iun 2007, 00:29 
Neconectat

mai tu nu ti dai seama ca iti privezi organismul de nutrienti de calitate si variati prin regimul asta?

de nr kg care se presupune ca se dau jos nici nu mai vorbesc ca e nebunie curata.

singura soluite de slabit sanatos si durabil este o dieta variata si echilibrata si sport . alte retete "minune" nu fac decat rau dezechilibrand si mai mult corpul deja ingrasat.

Sus

MesajScris: 21 Iun 2007, 00:31 
Neconectat

stii care e urmarea imediata a acestui regim? ingrasarea la loc , poate si mai rau, cresterea rezistentei la diete pe viitor si deja s-a construit lantul slabiciunilor.

Sus

MesajScris: 21 Iun 2007, 00:51 
Neconectat

Buna seara,fetelor,..nu e bine.scurt,real si din experienta:pierderea in greutate rapid,are efect bomerang.maximul de pierdere normala pe luna:3-4 kg,cu miscare si alimentatie sanatoasa.

Sus

MesajScris: 21 Iun 2007, 08:19 
Neconectat

Daca doriti sa slabiti dar fara a va infometa puteti sa folositi produse de la Calivita dar mai intai trebuie sa faceti un contol la ei sa vedeti care produse de slabit le accepta corpul pentru ca au mai multe[toate sunt naturale]Eu unul am reusit am dat jos 4-5kg pe luna fara nici un regim
Mesaj modificat de Administrator pe 21.06.2007

Sus

MesajScris: 13 Iul 2007, 18:17 
Neconectat

Buna fetelor,

Iata cateva sfaturi pentru a obtine sau pastra o silueta de invidiat:
In forma fara pic de efort

Multa sanatate!
Corina

Sus

MesajScris: 18 Aug 2007, 16:10 
Neconectat

eu am incercat o groaza de medicamente care nu au dat rezultat.asta vara am luat un medicament si am slabit 5kg,apoi pe iarna am facut mult sport si am mai slabit 6,dar am pus la loc cele 6kg.o sa incerc si eu dieta voastra de maine.sper sa dea rezultate:lol:

Sus

MesajScris: 26 Aug 2007, 20:24 
Neconectat

Buna, dragele mele. Nu este cam dura aceasta dieta. Mi se pare extrem de greu de tinut si, totodata, foarte indicata daca ai pica pe propriul organism. Il privezi de cele mai esentiale proteine, minerale, si ce mai are el nevoie, saracutul. Eu am slabit 5-6 kg in doua luni si jumatate. Am mancat foarte multe salate si fructe, fara paine si fara dulciuri. Din cand in cand, am luat si inghetata. MI se pare mai bine asa. Nu stiu ca sa zic, dar dupa o asemenea cura de slabire, extrem de dura, si cu rezultate atat de graitoare in atat de scurt timp, imi este teama de reversul monedei. Adica o ingrasare pe masura, dupa reluarea meselor regulate. Eu asa zic. Poate ca gresesc. Va pup pe toate si fiti optimiste, dragele mele. Fiecare dintre noi suntem frumoase, indiferent de cate kg avem, pentru ca suntem femei. Iar femeia inseamna puritate, gingasie, sensibilitate, frumusete. Cu drag, Mari.:mrgreen:
Mesaj modificat de autor pe 26.08.2007

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 20 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]