Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 19 Dec 2014, 00:37

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Detoxifierea organismului cu Untoxin
MesajScris: 26 Aug 2013, 11:21 
Neconectat

Destul de importanta intr-o cura de slabire este si dtoxifierea organismului, din cauza ca un organism curat si sanatos va raspunde pozitiv la un eventual tratament. Eu iau de cateva saptamani un supliment facut din plante ce se cheama Untoxin. Posibil sa fie placebo sau nu, dar ideea e ca ma simt mult mai bine din momentul in care am inceput cura. Nu imi mai simt limba incarcata si am scapat si de balonari. Ma bucur nespus ca s-a intamplat acest lucru, deoarece aceste lucruri imi creeau o indispozitie generala si nu ma puteam concentra deloc.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Detoxifierea organismului cu Untoxin
MesajScris: 25 Oct 2013, 10:17 
Neconectat

E destul de bun produsul asta. Si eu l-am folosit intr-o cura de 3 luni si chiar m-a ajutat. Acum depinde si de cum te comporti in timpul tratamentului. Daca nu incerci si tu sa ajuti procesul rezultatele nu prea au cum sa fie asa bune. Eu am mancat sanatos, am facut sport si am incercat sa-mi pastrez o armonie interioara.
Au trecut cam 3 saptamani decand am terminat cura si vad ca nu ma mai balonez.
O zi frumoasa!

Sus

MesajScris: 14 Noi 2013, 15:21 
Neconectat

Ati avut efecte secundare pana acum cu suplimentul asta? M-ar interesa si pe mine sa cumpar o cutie mai mult asa din curiozitate. Sper sa scap de toxinele din organism si sa ma pot bucura de partea frumoasa a vietii!

Sus

MesajScris: 04 Dec 2013, 11:14 
Neconectat

Mie nu mi-a generat nici un efect secundar si din ce stiu eu suplimentele astea nu au efecte secundare deoarece sunt alcatuite doar din plante. O sa vezi ca vei reusi sa scapi de toxinele din organism. Incearca sa faci sport, sa mananci ce trebuie si sa urmezi intocmai tratamentul!
Sper sa ne scriem numai de bine:)
O zi buna!

Sus

MesajScris: 03 Ian 2014, 11:24 
Neconectat

Suplimentele pentru detoxifierea organismului reprezinta o varianta destul de buna si care nu genereza efecte secundare. Produsul e facut in intregime din plante si dupa cum e prezentat pe sit-ul lor actioneaza destul de repede! Poate fi usor de asimilat de catre organism fiind una dintre cele mai "blande" metode de detoxifiere a organismului!

Sus

MesajScris: 28 Ian 2014, 11:11 
Neconectat

Pe langa utilizarea suplimentelor, daca vrei sa iti detoxifici organismul e nevoie sa faci si sport, sa ai o alimentatie corespunzatoare si o atitudine optimista care sa nu genereze stres. Cele mai mari probleme cu toxinele din organism eu le aveam atunci cand eram stresat si tensionat. Simteam efectiv cum ma balonez si cum ma dureau intestinele. De fiecare data incercam sa nu ma mai stresez atat de mult si totul trecea de la sine. Din nefericire in prezent ma tine starea asta nasoala de cateva saptamani. Poate o sa incerc si eu suplimentele astea, pentru ca vad ca prin alte metode nu mai merge!

Sus

MesajScris: 20 Feb 2014, 11:16 
Neconectat

Astazi am cumparat si eu 3 cutii de Untoxin si de maine o sa incep o cura cu suplimentul asta! Ideea e ca ma simt destul de nasol de cateva luni, am fost si la doctor si mi-a zis ca am multe toxine in organism. Asa ca m-am decis sa scap cat mai repede de toxinele astea nenorocite. O sa fac si foarte mult sport in perioada asta, o sa mananc echilibrat si o sa incerc sa am o minte limpede, sa nu mai fiu atat de stresat. Cu siguranta asta ma va ajuta sa scap mai repede de toxine. Un alt motiv pentru care m-am decis sa incep detoxifierea organismului este si inceputul primaverii. Din ce am citit pe internet este bine sa-ti cureti organismul la inceputul sezoanelor!

O zi frumoasa si multa sanatate sa aveti!

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]