Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 20 Dec 2014, 23:47

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 84 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: CURA DE SLABIRE
MesajScris: 04 Mai 2006, 11:39 
Neconectat

;)NU STIU CUM STAU ALTII DAR EU MA CHINUI DEJA DE O LUNA SI NU AM SLABIT DECAT 3,5 KG,FAC SPORT DE TREI ORI PE SAPTAMANA, NU MANANC GRASIMI SI DULCIURI, BEAU MULTA APA DAR...STIE CINEVA CEVA MAI EFICACE?

Sus

Subiectul mesajului: slabire -regim alimentar-
MesajScris: 04 Mai 2006, 12:48 
Neconectat

O reteta cu un efect imediat daca se aplica intocmai este urmatoarea:

LUNI -Legume fierte sau crude
MARTI -carne usoara-pui,vita,oaie
MIERCURI -5 oua tari
JOI -iaurt,lapte,branza,cas
VINERI -peste fiert-gratar sau din conserva
SAMBATA -fructe crude sau fierte fara zahar,suc de fructe
DUMINICA -din toate cate putin

OBLIGATORIU 2 LITRI DE APA PLATA PE ZI
2 FELII DE PAINE PRAJITA PE ZI
Cura se tine o luna de zile .Se poate repeta la nevoie sau dupa necesitati.

Sus

Subiectul mesajului: cura de slabire
MesajScris: 04 Mai 2006, 23:38 
Neconectat

Draga Claudia eu consider ca este f.bine cat ai slabit intr-o luna!
Eu am slabit intr-un an 8 kg.Iar anul acesta mi-am propus sa mai slabesc vreo 5 kg, si pana acum am dat jos 2 kg.Eu cred(dincate am citit!) ca important e sa pierzi incet si cel mai important este SA ITI PASTREZI GREUTATEA !Eu iau(aceasta e a 2-a luna) concentrat de otet de mere-pe langa altele si binenteles de 1 luna fac si aerobic.
Succes in continuare!

Sus

Subiectul mesajului: buna
MesajScris: 10 Mai 2006, 18:32 
Neconectat

:)sunt de aceeasi parere ca nu trebui sa slabesti mult ca le vei pune la loc , f important este sa te menti dupa ce ai slabit ,eu am inceput dieta pe puncte,este usoara si iti da voie sa mananci aproape orice dar bineinteles cu limita.bafta fetelor!;)

Sus

Subiectul mesajului: cum se poate slabi sanatos
MesajScris: 15 Mai 2006, 14:20 
Neconectat

citind mesajele voastre despre cura de slabire va pot spune ca am intalnit cu ajutorul unui program 100% natural.
am slabit si chiar am reusit sa-mi mentin greutatea.
nu stiu daca ati auzit de produse naturale pe baza de aloe.
daca doriti mai multe informatii, va stau la dispozitie la adresa de mail:
alexandrafodi@yahoo.com

Sus

Subiectul mesajului: cura de slabire
MesajScris: 15 Mai 2006, 22:41 
Neconectat

Draga Alexandra,
Eu am tinut aceasta cura ,anul trecut-de fapt am tinut cura de detoxifiere-9 zile!Am tinut 2 cure:una in martie si alta in octombrie.REZULTATUL : am slabit 8 kg -4 in martie,2 in octombrie si 2 intre cele 2 cure!Am mancat (si manact )cat de cat echilibrat:mai putina mancare gatita si mai multa salata: piept de pui ,salata,varza ,morcov ,rosii etc.Mai sunt zile cand manac mai mult dar apoi revin la regim.Acum incerc sa ma mentin si fac si aerobic.Produsele cu aloe sunt destul de scumpe si odata ce am slabit incerc sa ma mentin cu produse naturiste!Anul acesta am slabit 2 kg si mai am sa dau jos inca 3.Am uitat sa spun ca baietelul meu are 1 an si 9 luni -imi revin dupa sarcina si sunt mai slaba decat inante de a ramane gravida!Sper sa reusesc sa ma mentin!

Sus

Subiectul mesajului: supraponderal
MesajScris: 24 Mai 2006, 09:49 
Neconectat

Sunt mama a doi baieti Mihai de 6 ani si Matei de 2 ani jumate.In urma celor doua nasteri am ramas cu kilograme bune in plus ,la 1,70 cantaream 84 kg la 1 mai atunci cand am intrat pe un site si am realizat ca sunt supraponderala .Acest lucru m-a speriat foarte mult si mi-am zis ca daca la 28 ani am 84 kg la 40 ani ajung sa bat 100 kg lejer .M-am ambitionat si am inceput sa nu mai mananc chiar asa de mult , fara paine ,legume ,fructe cat cuprinde dar nu am lasat carnita deoparte iar pe data de 23 mai m-am cantarit aveam 77 si sunt cea mai fericita ca am reusit sa dau 7 kg jos .Bineinteles ca voi cotinua sa ca sa pot ajunge la greutatea normala. Concluzia e una singura AMBITIA. TREBUIE SA VREI CA SA POTI SLABI!!!!

Sus

Subiectul mesajului: S.O.P.V.
MesajScris: 24 Mai 2006, 15:37 
Neconectat

Buna.As dori sa stiu si eu cum fac sa trimit o intrebare domnului doctor?Am fost diagnosticata cu S.O.P.V si de aici au urmat o gramadade problema printre care bineinteles ingrasarea.Puteti sa ma indrumati si pe mine, va rog?
Mersi mult

Sus

Subiectul mesajului: Re: CURA DE SLABIRE
MesajScris: 07 Iul 2006, 16:32 
Neconectat

cine poate sa-mi spuna daca a incercat regenon pentru slabire. sunt curioasa sa aflu efectele.multumesc

Sus

Subiectul mesajului: Re: CURA DE SLABIRE
MesajScris: 12 Iul 2006, 20:47 
Neconectat

:)Buna!Si eu fac parte din persoanele care au trecut prin experienta nefericita de a avea 150kg din cauza unui tratament imbecil cu cortizon.Dupa chinuri,o operatie de fiere si cateva zile de moarte clinica am ajuns la 67kg.Acum sunt ingrozita de faptul ca am inceput sa pun iar pe mine.Mentionez ca mananc numai de regim.Poate cineva sa-mi indice o schema de slabire cu ceaiuri si pastile.Eu am incercat o gramada.Stie cineva de energy diet,programul8.4.1.,xenical slemol.lipo53 si biomed slip?Va multumesc!

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 84 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]