Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 23 Oct 2014, 13:03

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 48 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cura de slabire Dr. Ionut Moraru
MesajScris: 05 Mar 2008, 12:10 
Neconectat

am incercat aceasta cura dar nu a avut nici un rezultat:(
Mesaj modificat de autor pe 5.03.2008

Sus

MesajScris: 23 Mar 2008, 22:10 
Neconectat

miscarea este cea mai buna cura de slabire .nici un medicament nu ajuta .NU ASTEPTATI MINUNI DE LA PASTILE TRECETI LA ACTIUNE. SPORTUL E SANATATE PT ORGANISM.[NU STIATI]

Sus

MesajScris: 26 Mar 2008, 16:56 
Neconectat

Sa stiti ca eu tin aceasta cura de slabire de putin timp..inca nu am 3 saptamani...am incercat chiar si cu heritaj+ si spirulina si foamete(foametea a mers da m-a imbolnavit).Rezultatele acestei curi se vad in asa timp scurt dar e adevarat ca fac intocmai cum scrie..miscare si dupa fiecare masa o cana cu apa si lamaie( e f important).nu va descurajati dar daca tineti cura tineti-o ca la carte ..MERGE

Sus

MesajScris: 08 Apr 2008, 20:02 
Neconectat

la aceasta cura e necesar ca in primele zile sa iau si tarate de grau (seara) ca asa am auzit?

Sus

MesajScris: 12 Apr 2008, 14:43 
Neconectat

buna si eu am incercat cura dr. ionut moraru.nici un rezultat, si m-am tinut de ea.am luat 2sau 3 cutii, si nimic .nici 1/2 kg.e... incercam altceva. pa

Sus

MesajScris: 03 Mai 2008, 01:40 
Neconectat

hello girlz....stiu k e greu sa slabesti.Problema mea e k sunt super pofticioasa.Daca nu mananc ceva dulce pe zi ma simt lpsita de energie si sunt foarte irascilbila.M-am obisnuit sa mananc fara retineri,tot ce vreau si ce poftesc,iar acum imi cade foarte greu sa ma abtin:cry:
Chestia ciudata pe care am observat-o este ca deja cateva persoane au spus ca au incercat toate dietele posibile,au facut sport si eu mancat si sanatos si tot nu au slabit....pai atunci,ce ne facem...
Eu vroiam sa aflu daca a incercat cineva SILUET R PLUS PULBERE pt ca pe forumul de la produs nu am gasit discutii legate de el si nu am stiut cum sa introduc eu o intrebare... Deci,a incercat cineva..Mie mi se pare ok...stiu ca nu e bine sa inlocuiesti mancarea cu niste prafuri,dar pt o perioda rezonabila de timp nu cred ca dauneaza....

Sus

MesajScris: 06 Mai 2008, 16:38 
Neconectat

Eu am folosit cura de slabire de la Ionut Morar de 2 ori si am slabit 11kg.
Totul depinde cat de mult iti doresti sa slabesti si sa ai un regim alimentar adecvat.:D

Sus

MesajScris: 08 Mai 2008, 15:38 
Neconectat

am o prietena care a incercat.... a slabit 10 Kg in 2 saptamani.... dar q un regim anume... si putin miscare

Sus

MesajScris: 05 Iul 2008, 00:21 
Neconectat

buna!eu am o saptamana de cand tin aceasta cura de slabire si am slabit deja 3 kg.am incercat foarte multe cure de slabire dar pana acum e prima care da rezultate.am eliminat categoric dulciurile si painea.si deja cum spuneam se vad rezultatele.

Sus

MesajScris: 22 Iul 2008, 16:49 
Neconectat

salutari fetele!am inceput si eu acest tratament si pana acum am dat jos 3 kg!l-am asociat cu ceai verde antiadipos si un regim cu mere! sper sa merg tot in jos! mai revin cu rezultate! sper ca bune!:?

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 48 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]