Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 20 Oct 2014, 07:21

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: pls info!
MesajScris: 06 Iun 2006, 19:22 
Neconectat

sal! am vazut k se discuta foarte mult despre tincuta aceasta de lemn dulce si masajul cu ulei de masline, as dorii sa stiu daca eu pot folosii pentru cresterea sanilor tinctura de lemn dulce din cauza k iau si anticonceptionale Logest de 2 ani de zile.va multumesc anticipat

Sus

Subiectul mesajului: Re: pls info!
MesajScris: 07 Iun 2006, 10:16 
Neconectat

Tinctura de lemn dulce are efect estrogenic destul de puternic. Combinarea acesteia cu anticonceptionale se face doar sub supraveghere medicala, cu dozarea regulata a hormonilor estrogeni, astfel incat acestia sa nu depaseasca valorile maxime permise.
Uleiul de marar se poate folosi doar pe un san sanatos, fara noduli, zone dure sau inflamatii.

Sus

Subiectul mesajului: Re: Cresterea sanilor si tinctura de lemn dulce
MesajScris: 22 Iun 2006, 16:05 
Neconectat

o mai folosit cineva tinctura de lemn dulce pt cresterea sanilor?
ati avut rezultate?
:?:

Sus

MesajScris: 25 Iun 2006, 19:31 
Neconectat

Ceau!!
Ce efect are tinctura de lemn dulce asupra cresterii sanilor? Nu am auzit inca de asa ceva si sunt f. curioasa. Dupa cum va dati seama sunt o persoana f. interesata de orice remediu sau tratament care poate conduce la marirea sanilor.:)

Sus

MesajScris: 03 Iul 2006, 00:22 
Neconectat

Tinctura de marar da rezultate in cresterea sanilor? Puteti sa ma lamuriti? plsssssssssssssss:)

Sus

MesajScris: 19 Iul 2006, 04:48 
Neconectat

buna!eu sunt alexandra si am folosit prima data tinctura d lemn dulce cam in martie anul trecut si am patit-o am facut o hemoragie puternica!a fost prima oara cand am avut menstratie d atunci nu mi-a mai venit si...m-am gandit sa mai folosesc tinctura.pot sa spun ca vreo 3 luni mi-a venit normal dupa care a urmat din nou o hemoragie am fost la doctor perfuzii,diferite chestii,si akum iau tinctura nu am mai avut hemoragii cred ca datorita ei akum imi am menstruatia regulata...si sper sa dea rezultate si la cresterea sanilor!o sa o incerc si p cea d marar dar totodata mi se par si periculoase aceste tincturi am simtit-o p pielea mea:?apropo am 15 ani si jumatate

Sus

MesajScris: 28 Aug 2006, 10:38 
Neconectat

Tinctura de marar are efect pozitiv pt cresterea sanilor? Thx

Sus

MesajScris: 18 Sep 2006, 04:54 
Neconectat

cauta raspunsul pe acest forum la capitolul sani. acolo vei gasi mai multe informatii !!! dar sa cauti si pe alte forumuri, sau pe net, unde e vorba de marar..... eu asa am facut si am gasit multe informatii utile. acum nu am timp sa iti spun tot ce am aflat, dar daca imi cauti numele "corin@" la subiectul sani, pe acest forum, vei vedea ce am scris si eu. poate iti va fi de ajutor. pa!!!

Sus

MesajScris: 20 Sep 2006, 10:09 
Neconectat

thx corin

Sus

MesajScris: 23 Sep 2006, 18:09 
Neconectat

BUNA DYDY.NUSTIU DAK POTI SA IEI TINCTURA DE LEMN DULCE DAK FOLOSESTI SI PASTILE.DAR MAI STIU K TINCTURA DE MARAR NU TE AFECTEAZA CU NIMIC.NU RATATI FETELOR OCAZIA DE A VA MARII SANI PRIN PRODUSE NATURISTE.SUNT IEFTINE SI BUNE LA GUST:lol:

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 53 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]