Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 25 Oct 2014, 11:43

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 83 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Celltone
MesajScris: 05 Iun 2009, 20:46 
Neconectat

aiurea eu am folosit celltone la mn nu a mers imi dau dar nu am nici un rezultat....naspa:emb:;):arrow::evil:

Sus

MesajScris: 09 Iun 2009, 10:25 
Neconectat

ade86,
Daca Cellotone, nu a mers la tine, acum se face publicitate la alta crema tot pe baza de extract de melc, de fapt estew o oferta compus din 3 creme, ce se numesc Ellezia, tot din aceeasi tara,(Ecuador).Poti sa incerci, si sa vezi, chiar sunt surprinsa.La mine crema este f.buna.Sunt la a doua Celltone.

Sus

MesajScris: 09 Iun 2009, 22:40 
Neconectat

Celltone, este o crema minunata.

:lol:Dar tot cu extract de melc, pentru cei , cele ce nu se impaca cu Celltone, pot folosi de la Herbagen, crema cu extract natural de melc.Nu se poate compara cu Celltone, costul ei este de 44.50 ROON, dar nu numai pretul arata calitatea cremei.Eu am folosit si Celltone, dar si pe aceasta care este foarte buna si ea.A aparut de 2 luni, cei de la Genmar Cosmetics-Herbagen au fabricat aceasta crema, si sincer nu este rea deloc (nu are parabeni, este f.naturala, si are o textura deosebita).Am vrut sa o incerc, nu sunt dezamagita.

Celltone, are insa calitatile ei de necontestat, dar nu inseamna ca un produs romanesc nu este bun,din contra, eu stiu ca sunt si creme romanesti bune.Inca nu ne situam la standardul occidental, dar mergem usor .

Sus

MesajScris: 23 Iun 2009, 14:36 
Neconectat

salut mi-am cumparat si eu crema asta celltone si ma fac cu ea de 3 zile insa am citit niste com cum ca ar provoca cancer de piele si ca are diversi componenti care danuneaza rau pielii. crema asta este pana la urma acreditata de ministerul sanatatii? a fost aprobata sau noi ne facem cu ea si vedem noi ce o fi?:|
Mesaj modificat de autor pe 23.06.2009

Sus

MesajScris: 24 Iun 2009, 01:24 
Neconectat

sabinush,
Chiar nu gandi in halul acesta de pesimist, crema este f.reusita, contine extractul de melc, ce este f.bun, si puterea sa de vindecare , mai ales a extractului propriu zis de melc, este de necontestat.Melcul, ai vazut , este totdeauna umed, si imedait orice rana o autovindeca, din cauz aceasta au inceput sa se fabrice cat mai multe creme pe baza de extract de melc.Firmele ce le stiu eu sunt:Cobiosa (Spania), Herbagen-genmarcosmetics (romania).Nu comparam Cobiosa cu Genmar, dar nici cea de la Herbgen nu este de aruncat.Extractul natural de melc vindeca cicatricile, iar crema este de ani de zile aprobata de OMS. Poti sa o folosesti linistita.

Sus

MesajScris: 24 Iun 2009, 01:32 
Neconectat

sabinush,
Sunt f.multe produse deosebit de bune, care nu au aprobarea OMS, sunt pe piata si oamenii, consumatorii le folosesc.Nu vad de ce sa ai asa retineri, si sa te ingrozesti de moarte.Medicamentele de la California Fitness, multe tratamente naturiste de efect de la Plafarurile de renume, daca asteptau OMS+aprobari, (care de invidie dau sau mai mult nu dau aprobari, dadeau faliment azi.).

Insa, eu te intreb, cand ai cumparat crema, inainte de ce nu te-ai gandit.Eu o folosesc sunt f.multumita si nici nu ma intereseaza de aprobari.Cunosc mafia lor murdara cu OMS.
:roll::emb:
Tu,daca nu vrei, este simplu, decat sa iti provoci palpitatii mai bine nu o folosesti, o arunci, o vinzi vezi ce faci cu ea, daca nu iti convine.Mai ai sa spui ca faci tenie de la Celltone. Hai sa fim seriosi si cu avizele de care tu te dai in vant.

Eu am incredere in produs am un ten frumos de la aceasta crema, care pentru mine este produs de lux.

Sus

MesajScris: 30 Iun 2009, 15:36 
Neconectat

hy:) dar despre crema cu extract de melc de la herbagen stie careva ceva?
ceva efecte miraculoase?

:?

Sus

MesajScris: 01 Iul 2009, 00:31 
Neconectat

buna BUBBLE_BLUE,
Eu am aceasta crema de 5 luni, si am achizitionat cea de-a doua cutiuta.Este excelenta, nu are PARABENI (nartura cancerigena grava ptr.piele), si merita 41 de RON, pretul.HERBAGEN_Genmar Cosmetics, in ultimul timp remarcabil s-a dezvoltat.

A creat pentru francezi, care doar schimba ambalajul ,dar pastreaza sigla+numele de HERBAGEN GENMAR COSMETICS,CUTIUTE FRUMOASE DIN STICLA FINA,LUCIOASA,:emb: , ptr.ca ambalajul nostru este vai de el...:emb:(matusa mea a fost la Lyon, Marsilia,Paris, le-a vazut toata gama in cutii f.frumoase din sticla cu sigla HERBAGEN, sunt importate cele cu ulei de Argan, ceramide,Ulei de Abyssinia,Unt de Shea natural, si toate produsele sunt COSMETICE FABRICATE PE BAZA ORGANICA, naturale fara PARABENI, pe gustul "francezului").Si eu am ramas impresionata.Crema cu extract de melc, la ei se vinde in cutie mare, frumos ambalata dein sticla, la 100 de ml, in Romania merge sa o pui .....mai pentru noi.:emb::roll:

Poti sa ia incredere, nu am motive sa te mint, si de aceea o recomand sincer.Sterege urmele, cicatricile, si textura tenului devine alta, mai fina.
Mesaj modificat de autor pe 30.06.2009

Sus

MesajScris: 01 Iul 2009, 11:30 
Neconectat

buna dimineatza fetele:)

maysa multumesc pentru raspuns:) o sa incerc si eu acest produs, poate va avea un efect benefic pentru tenul meu.:roll:

o zi buna tuturor!

Sus

MesajScris: 02 Iul 2009, 02:19 
Neconectat

bubble_blue,
Si eu iti multumesc pentru atentie, si ca ma iei in calcul ca mesaj, user.:emb:Crema de la Herbagen cu extract natural de melc, nu are Parabeni, chimicale, principii active chimice conservanti, este 100 % naturala,., textura este fina, buna, nu iti poate face decat un mare bine.Sincer incearca.Am avut si Celltone, si crema cu Caviar de la Cobiosa.Sunt toate f,bune.Daca nu le incerci, nu poti sa stii, este decizia ta si eu ti-o respect.Este logic.
Noapte buna.:emb:

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 83 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]