Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 31 Oct 2014, 08:30

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: ce stiti de GLYCON?
MesajScris: 06 Aug 2007, 14:36 
Neconectat

si eu am avut mari probleme cu acneea dar mi-a spus o prietena de crema Glycon,cu acid glicolic inventata de prof.dr. Toma Mugea.am cumparat-o si am inceput sa ma dau cu ea in fiecare seara.a avut mare efect!dupa 10 zile deja vedeam rezultate.ce-i drept este ca pisca putin in primele minute dupa aplicare dar asta inseamna ca isi face efectul acidul glicolic.credeti-ma ca acum dupa 2 luni nu mai am nici un cos!cicatricile de la cosurile vechi s-au diminuat foarte tare.este destul de grasa crema dar nu trebuie pus strat mare,doar cat sa acopere uniform pielea.eu personal,sunt foarte incantata de crema asta si va recomand cu mare drag ca stiu ca mie mi-a facut bine.puteti sa dati search pe google la clinica medestet si apare acolo si despre crema.v-am pupat si aveti grija de voi!

Sus

MesajScris: 09 Noi 2007, 15:20 
Neconectat

Crema Glycon are rezultate si in cazul tenului cuperozic?

Sus

MesajScris: 07 Apr 2009, 09:54 
Neconectat

si eu am inceput sa folosesc glyncon de o saptamana. in prima saptamana se aplica o dat la 2 zile, a doua saptamana o data pe zi, si a treia saptamana de 2 ori pe zi. rezultatele ar trebui sa fie vizibile din a treia saptamana. in prospect scrie ca vindeca si cicatricele lasate de acnee. crema actioneaza prin reglarea secretiei de sebum si indepartarea dopurilor depuse pe orificile de secretie a glandelor sebacee.

Sus

MesajScris: 04 Iun 2009, 21:55 
Neconectat

cati ani aveti? vreau sa incerc si eu aceasta crema si sunt interesata sa stiu daca o pot folosi la varsta mea

Sus

MesajScris: 14 Iul 2009, 19:22 
Neconectat

Buna!
Folosesc si eu crema de 2 sapt si deja se vad efecte benefice,eu o folosesc ptr niste cicatrici de la acnee.O recomand la toata lumea cu caldura.
Am totusi o nelamurire,la mine au iesit niste cosulete mici asa cum si scrie in prospectul cremei dar as vrea sa stiu de la cineva care a folosit crema cam cat dureaza invazia de cosulete?

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 15 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]