Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 21 Oct 2014, 18:04

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: CANCERUL,bolile degenerative si terapia Gerson
MesajScris: 07 Sep 2008, 23:29 
Neconectat

am vrea mai multe detalii despre terapia Gerson efectuata la clinica din Budapesta?

Sus

MesajScris: 27 Sep 2008, 12:31 
Neconectat

hello
mi se pare foarte interesant ce spuneti despre terapia Gerson, numai ca as dori sa stiu exact ce este si la ce serveste.... adica , daca doamna Noemi, care si a aratat diponibilitatea de a raspunde intrebarilor legate de aceasta terapie ar avea bunavointa sa-mi raspunda, as aprecia din suflet..si de asemenea, daca acest tip de terapie ma poate ajuta pe mine, infectata cu 2 tuplini de Hpv si cu vreo 3 chisturi beningne la san( de unul deja m-am operat, celelalte am inteles ca deoc au dimensiuni mici si nu prezinta pericol)..in speranta unui raspuns, va multumesc anticipat.

Sus

MesajScris: 11 Noi 2008, 16:03 
Neconectat

Buna ziua, am citit ceeea ce ati postat, cautam de ceva timp unele raspunsuri in ceea ce priveste terapia Gerson(am citit cartea Vremea vindecarii) insa vreau sa stiu daca exista cartea Terapia Gerson si in limba romana. Am fost diagnosticata in iunie anul acesta cu melanom-grad 1 ce-i drept-insa vreu sa urmez aceasta terapie. Va multumesc anticipat pentru raspuns.

Sus

MesajScris: 08 Dec 2008, 12:46 
Neconectat

Exista un tratament eficient pe baza de rasini impotriva canmcerului.Dati cautare google mama Ana si cititi mai multe acolo.Daca intereseaza pe cineva va pot da nr de telefon de acolo.
Pretul este simbolic pt acest tratament.Daca nu aveti bani va trateaza gratuit.
Multa sanatate!

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 14 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]