Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 25 Oct 2014, 22:37

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: bubite albe mici pe pielea care inconjoara penisul pe partil
MesajScris: 22 Ian 2010, 21:41 
Neconectat

"]salut:)am23 de ani si acum vreo 8 ani miau aparut pe penis (sub capul penisului mai exact de unde pleaca ata) si sa extins e toata coroana penisului niste bubite albe care au inceput sa se inmulteasca sunt asa precum niste cosuri si care ma mai mananca cateodata, se storc cele mai mari,dar dak incerc ma doare acuma miau aparut mai multe si prin zona bucala(pe la gura ) sincer sunt disperat si mie frica sa nu fie vreo problema grava nush ma simt ciudat fata de partenera vreau sa ma ajutati va rog din tot sufletul incerc oricemi spuneti ,parintilor nush nu le pot zice k ei vor crede k am luato prin contact sexual neprotejat de la prostituate, la medic nicidecum nu ma duc k mis km rusine ........va rog ajutati-ma [/quote]

Sus

Subiectul mesajului: Re: bubite albe mici pe pielea care inconjoara penisul pe partil
MesajScris: 14 Iul 2010, 13:49 
Neconectat

stai linistit ca nu e nimic grav.
si eu am asa ceva,si am mers la doctor sa vad ce poate fi.
mia dat trimitere la dermatolog si mia zis sa fiu linistit sunt doar cosuri care inloc sa iasa la suprafata au iesit in interior( adica sub piele). se pot scoate cu laser sau prin alte metode.
nu stiu exact cu le scoate cu laserul sau daca doare. eu maine dimineata merg la dermatolog sa vad ce imi face si cum le scoate. am sa iti zic exact cum procedeaza, daca doare si ce se intampla mai departe.
stai linistit ca nu e nimic grav ;)

Sus

MesajScris: 17 Iul 2010, 01:38 
Neconectat

puteti sta linistiti nu e nimic grav.
am fost la medic si miam facut analize sa vada ce e, si de la ce.
mia zis ca de la colesterol, grasimi sau in cazul in care au parinti tensiune este de la ei.
mia dat o crema sa imi dau timp de 10 zile si in cazul in care nu dispar de finitiv si unele mai raman trebuie sa le scoata cu ac electric

Sus

MesajScris: 11 Iun 2011, 04:13 
Neconectat

Dargi prieteni ,am 25 de ani si de cand ma stiu eu am acele bubite mici la baza penisului si pe scrot, cei drept am fost militar angajat si in fiecare an miam facut vizita medicala. Puteti sta linistiti , nui transmisibila , nui bai cu ea , cei drept exista tratament , dar sigurul motiv pentru care daca doresti sa til faci este ca , estetic nui fain cum arata atat , ca din punct de vedere al sanatatii nai problema cu ele. Atat mia zis medicul ca am multe grasimi in sange si ar tebui sa am ma hidratez . Eu unul am o prietena de aproape 4 ani , iar viata noastra sexuala merge perfect . Deci pana la urma eu recomand celor care le este frica, ca sa treaca peste acest pas, sa se duca la medic, ca sa auda de la ei , ca cine stie poate nu toata lumea are la fel, iar cat despre rusine , suntem in sec. 21 treceti peste asta , sexul nu mai e tabu. Mult noroc ! Alex

Sus

MesajScris: 13 Iul 2011, 14:58 
Neconectat

Am 15(16 peste 1 luna) ani si am si eu aceeasi probleme! Mie miau aparut pe la 12 ani iar pe la 13 ani au inceput sa se inmulteasca!Nu am avut parte de sex(nici nu am vrut!)! Asa ca nu stiu de unde ar fi probleme!(mancarea grasa nu o suport deci nu am mancat,iar cu hidratatu foartte des cand manac imi trebuie 2 l de apa sa mananc 1farfrie de friptura)! Am citit rezolvarea la problema si am sa incerc! Sa ma duc la dermatolog mie rusine sai zic lu mama sau tatei!

Am incercat sa le sparg dar ma doare! Is bagate in piele si ma doare penisu cand incerc!

Sus

MesajScris: 01 Dec 2011, 00:36 
Neconectat

salut,
cand eram copil ( pe la 4-8 ani ) parintii ma obligau sa imi dezlipesc pielea de pe capul penisului,la varsta de 9 ani mi-am dezlipit-o total,acum am aproape 15 ani si pe la 12-13 ani aveam bube foarte mici de culoarea penisului la baza penisului,cand aveam 14 ani mi-au disparut total iar acum la 15 ani mi-au aparut 2 bubite in stanga atei si 2 bubite in dreapta atei sub inelul penisului,am incercat sa le storc si nu am reusit si mai am cateva mult mai mici exact pe inelul penisului,ma masturbez de vreo 2 ori pe zi si rezist in jur de 20-30 de minute pana sa ejaculez iar cand aveam 13 ani mi se crapase pielea de la baza penisului si mi se albise,acum s-a refacut ( sigur a fost de la masturbare),am penisul de aproape 5 cm grosime (nesculat) si 10 cm (nesculat),mi-am comparat-o cu multi prieteni fata in fata si am realizat ca o am cea mai groasa si cea mai lunga nesculata dar in erectie mie imi creste cu doar 6 cm si ajunge la 16 cm iar unui prieten care o are de 7 cm nesculata ii creste cu 11 cm in erectie dar o are mai subtire,eu as dori sa imi tai ata,care o am foarte groasa si ma enerveaza,am tras de ea dar n-am reusit sa fac nimic si as dori sa scap de bubitele albe,imi e rusine cand le vad si in plus curand nu o sa mai fiu virgin deoarece la 15 ani o sa ma duca tata la femei...poate am o alergie si mi-au aparut bubele deoarece eu pot sa imi fac imi sug capul penisului singur si vorbesc serios( cand am erectie ),am foarte multa mobilitate la spate si la picioare,poate are vreo legatura? va multumesc ca ati citit comentariul meu si as dori sa ma puteti ajuta sa aflu ce as putea sa fac ca sa nu mai am ata la penis si sa scap de bubitele din jurul inelului penisului si de cele 4 de sub inel in stanga si in dreapta atei.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]