Loading

Am uitat parola   |   Nu ai cont? Inscrie-te 

Prezentare Confidentialitate

Forum NaturaPlant

NaturaPlant.ro

Discuta si citeste acum despre produse naturiste, cure de slabire, celulita, ejaculare precoce,potenta,sani frumosi si despre multe alte afectiuni.
Acum este 31 Oct 2014, 01:52

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 39 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: bataturi
MesajScris: 19 Oct 2006, 09:32 
Neconectat

Ei se pare ca ma intelege cineva, astfel de bataturi are sotul meu.Nu ies cu nimic nici clavusinul nu a dat rezultat,nimic-nimic.Acum incercam cu propolis asa cum a spus si pya59, sa vedem ; sanatate!

Sus

MesajScris: 27 Oct 2006, 08:25 
Neconectat

Buna dimineata fetelor. am fost si mi-a cumparat o crema pe baza de vaselina, ceara si antiseptic. se pun in strat de 1mm si se acopera cu un plasture pentru a nu lua contactul cu factorii din aer si cu apa. este o crema de FAVISAN si se numeste CLAVUSAL. cand am intrebat-o pe vanzatoare dc nu e unul si acelasi lucru cu CLAVUSIN mi-a spus ca asta e mai bun. pentru 6 ron am zis ca incerc. eu am cumparat crema de la un magazin apicol, dar am vazut ca se gaseste si in magazinele plantshop poate chiar si in farmacii.

va pup si sanatate

Sus

MesajScris: 27 Oct 2006, 15:59 
Neconectat

Incearca cu tinctura de ROSTOPASCA.Aplicatii locale.

Sus

MesajScris: 30 Oct 2006, 09:09 
Neconectat

Tinctura de rostopasca se gaseste la farmacie sau la plantshop?

Ai incercat tu cu rostopasca?

Sus

MesajScris: 30 Oct 2006, 12:09 
Neconectat

Tinctura de rostopasca gasesti la magazinele cu produse naturiste.Cineva din familie a scapat de batatura, cu aceasta tinctura, dupa multe incercari cu alte produse.Citeste prospectul.25 ml.costa in jur de 2 roni.

Sus

MesajScris: 30 Oct 2006, 14:16 
Neconectat

Imi poti spune dc e buna tintura de rostopasca si pentru veruci?

multumesc

Sus

Subiectul mesajului: Re: Bataturi
MesajScris: 04 Noi 2006, 19:31 
Neconectat

salut fetelor ; nici nu am stiut despre aceasta discutie pina azi cind am primit un mesaj Si eu am pe baiatu meu cu foarte mari probleme cu bataturile.Are picior plat la picioru drep de la un accident ,si tota talpa piciorului are numai bataturi asa cum spuneati si voi in mijlocu talpi
acum sau intins si la celalat picior si in palma la ambele mini ;am fost pe la diferiti medici si degeaba cu nimic nu ii trece
ok sanatate multa

Sus

MesajScris: 04 Noi 2006, 19:35 
Neconectat

sa va spun ceva ;pt transpiratia picioarelor si miros faceti in fiecare seara baie la picioare cu apa calduta in care ati dizolvat bicarbonat de sodiusi trebuie sa stai o jumatate de ora cu picioarele in apa timp de 7-10 zile la rind ;va doresc sa natate multa si sa auzim de bine :roll:

Sus

MesajScris: 05 Noi 2006, 20:29 
Neconectat

transpiratia picioarelor trece foarte usor daca in incaltaminte presarati bicarbonat de sodiu. incercati! va doresc succes si sanatate.

pt bataturi exista in Germania solutia VERRUMAL - firma Hermal. explicatii in prospect. se persista, dar in cca 1 luna se rezolva chiar si o batatura rebela din talpa.

Sus

MesajScris: 05 Noi 2006, 21:09 
Neconectat

pentru transpiratie pudrati incaltamintea cu bicarbonat de sodiu. foarte eficient!

pentru bataturi exista solutia Verrumal - firma HERMAL din Germania. explicatii in prospect.
cu insistenta, puteti rezolva chiar o batatura rebela.
Succes si sanatate!

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 39 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]